• Wpisów: 28
  • Średnio co: 66 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:20
  • Licznik odwiedzin: 12 075 / 1927 dni
 
clipinwlosy
 
Clipinwlosy.pl: PIELĘGNACJA WŁOSÓW CLIP IN :)
Od pielęgnacji włosów clip in zależy bardzo wiele, między innymi sprężystość włosów, połysk, grubość i przede wszystkim ich żywotność. Jeżeli zależy Wam na długiej żywotności włosów clip in proponuję fundować im przynajmniej raz na tydzień kuracje nawilżającą  z jedwabiu w płynie do włosów. Jedwab godny polecenia to jedwab z firmy Joanna ( koszt to około 12 zł dostępny prawie w każdej drogerii).

pobrane.jpg


Dużo użytkowniczek włosów clip in chwali sobie także inne jedwabie do włosów np filmy Biosilk.images (1).jpg


images.jpg


Nawilżanie włosów clip in jest niezmiernie ważnym elementem ponieważ są to włosy "martwe", pozbawione naturalnych gruczołów, które by je nawilżały. W przypadku włosów doczepianych trzeba ten proces zastąpić np jedwabiem do włosów. Kuracje nawilżające należy dopasować do częstotliwości noszenia włosów clip in np jeżeli nosimy je codziennie i do tego zdarza się używać prostownice to jedwabiem należy je traktować przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Niezmiernie ważnym elementem pięknych włosów clip in jest ich dosyć częste przeczesywanie. Takim minimum jest aby je przeczesać szczotką po każdym noszeniu włosów (uwaga nie można tego robić np. grzebieniem z wąskimi ząbkami).
W ofercie sklepu clipinwlosy.pl znajduje się profesjonalna szczotka Tngle Teezer, która jest tak zaprojektowana, że jej ząbki nie wyrywają włosów. Szczotka Tangle Teezer masuje skórę głowy przy czym stymuluje nasze naturalne cebulki i pobudza do szybszej produkcji włosów.


72149dc0708bfab3gen.jpg

Nie możesz dodać komentarza.